Kamila Drezno

Dyrektor Szkoły Tańca College Dance

Uczestniczka oraz choreograf ,,Tańca z Gwiazdami”, tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej ,,S” w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski oraz reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata. Skończyła studia z socjologii oraz psychopedagogiki, co bardzo pomaga jej w pracy z dziećmi. Jest trenerką wielu mistrzowskich par w Polsce m.in. Mistrzów Polski oraz II Vice Mistrzów Świata w tańcach karaibskich. Ponad rok temu założyła Akademię Tańca Kamili Drezno, prowadzi zajęcia taneczne w wielu miejscowościach województwa świętokrzyskiego. Organizatorka I Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Tanecznych o ,,Grand Prix” Wójta Gminy Zagnańsk oraz Gali Mistrzów Tańca Zagnańsk 2015. Kobieta Przedsiębiorcza 2014 r.

Marcin Błaut

Trener personalny, kalisteniki oraz sztuk walki.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Kalisteniki , czyli starożytnej formy treningu z wykorzystaniem masy własnego ciała i grawitacji.

Jest to jedna z najzdrowszych form ruchu , ponieważ wykorzystujemy własny ciężar ciała. Jest to trening funkcjonalny i niezwykle przydatny w codziennym życiu. Trening zawiera elementy siłowe , wytrzymałościowe , poprawia koordynację, gibkość, zdrowie stawów i przyczynia się do ograniczenia tkanki tłuszczowej. W połączeniu ze zdrową dietą , jest doskonałym sposobem , aby ukształtować piękne i zdrowe ciało, rodem ze starożytnych Greckich rzeźb.

Agnieszka Zarychta

Instruktorka Zumba Fitness

Na początku była pasja do tańca. Agnieszka bardzo dobrze czuje się w każdym rodzaju tańca, jednak najmocniej pokochała salsę i latino. Z biegiem czasu pojawiło się zainteresowanie do fitnessu. Dzięki temu Agnieszka zrobiła uprawnienia owoczesnych form gimnastyki i w 2011 roku stała licencjonowanym instruktorem fitness. Niejednokrotnie uczestniczyła w Międzynarodowej Konwencji FitStyle skupiającej sportowców. Co zrobić by połączyć różne pasje? Receptę na to znalazła niedługo potem bo już w 2012 roku stając się instruktorem zumby.

Od tego czasu w ruch wprawia ciała na każdych swoich zajęciach. Nie pozwala marnować czasu i wyciąga siódme poty z każdego, kto zamiast ćwiczyć, liczy na taryfę ulgową. Nie trzeba lepszej reklamy niż słowa Agnieszki: „Wystarczy, że przyjdziesz na Zumbę i pójdziesz w moje ślady- dasz się ponieść muzyce, a sam zobaczysz jakie to proste! Przyjdź spróbować, gwarantuję, będziesz się świetnie bawić!”

sensei Adrian Lipa 

Prezes Świętokrzyskiego Klubu Karate Kyokushin, Instruktor Karate

Polski  karateka stylu kyokushin, działacz sportowy. Posiadacz 2 dana w KWF – organizacji karate kierowanej przez Loek’a Hollandera. Wcześniej w IKO-1 kierowanym przez kancho Shōkei Matsui.

Od 1998 do 2006 roku był zawodnikiem Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin. Pełni funkcje prezesa Świętokrzyskiego Klubu Karate Kyokushin, trenera Karate Kyokushin. Był również prezesem i współzałożycielem Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Karate. Prezes Świętokrzyskiego Klubu Karate Kyokushin, dyrektor Szkół College Medyczny w Kielcach, dyrektor Europejskiego Instytutu Edukacji, dyrektor Niepublicznego Naukowego Przedszkola Mini College, prezes Fundacji na rzecz promocji zdrowia PULS. Stał się nauczycielem i wychowawcą kilkuset osób, biorących udział w jego treningach.

Wikipedia

   

Lazaro Lazo

Latynoska energia rodem prosto z gorącej Hawany!

jest rodowitym Kubańczykiem mieszkającym od 6 lat w Polsce. Na co dzień prowadzi zacięcia taneczne i pragnie zarazić wszystkich miłośników tańca mega pozytywną energią. Lazaro na każdych zajęciach zabiera Nas w gorące klimaty taneczne m.in. Merengue, Salsa, Bachata, Reggaeton, Bachata Man, Semba. Uwielbia i dla niego najważniejsze aby dobrze się bawić i BEZ STRESU 😀 Jego umiejętności wychodzą poza granice Kuby i docierają do dominikańskich korzeni zmysłowej Bachaty. Lekcje z Lazaro polegają na nauce podstawowych kroków w formie użytkowej, tak aby można było je zastosować na każdej imprezie z muzyką latynoską i popularną. Poprzez taniec gwarantujemy świetną zabawę, dobry humor i dodatkowe spalanie kalorii. Lazaro to niesamowicie zdolny i wiecznie uśmiechnięty instruktor przygotował dla Was prawdziwą eksplozję kubańskich rytmów. Wraz ze swoją partnerką Katrin Kowalczyk prowadzi zajęcia w parach jak i występują na wielu Animacjach i pokazach tanecznych.

Katrin Kowalczyk

Polka z Kubańską Duszą!

W świecie tanecznym istnieje już 21 lat. Ukończyła studia taneczne o specjalizacji taniec jazzowy w Kieleckim Teatrze Tańca. Swoją przygodę z tańcem zaczęła od baletu jako mała dziewczynka, później taniec jazzowy i show dance. Jednak w głębi duszy czuła że to nie ten styl tańca jaki ją fascynuje. Rozpoczęła zdobywać swoje umiejętności w innych stylach tanecznych poprzez warsztaty organizowane w Polsce, jak również za granicą m.in. we Francja, Niemczech i Hiszpanii. Prowadzi zajęcia taneczne takie jak: Reggaeton, Dancehall, Lady Style, Bachata Lady. Katrin wraz ze swoim partnerem Lazaro Lazo prowadzi również zajęcia w parach m.in. Bachata, Merengue, Semba, Salsa Cubana. Katrin łączy kobiecy seksapil i zmysłowość pokazująć także kubański charakter!!! 🙂 Jako instruktorka zawsze uśmiechnięta a zarazem wymagająca, zorganizowana, na zajęciach przekazuje ludziom nie tylko kroki i technikę ale mnóstwo pozytywnej energii. Duet KaLa Katrin i Lazaro to mieszanka różnych styli tańca i osobowości, które na pewno porwą Was w gorące klimaty taneczne.

Natalia Muszyńska

Instruktor Tańca

Wieloletnia tancerka i instruktor tańca. Swoje umiejętności nabyła w kilku profesjonalnych kieleckich szkołach tańca. Wielokrotna medalistka na Turniejach Ogólnopolskich jako solistka, w tańcu disco dance i jazz. Wicemistrzyni Polski w tańcu disco dance .Wielokrotnie odnosiła sukcesy z grupą taneczną w stylu modern jazz.Finalistka Krajowych Mistrzostw IDO. Półfinalistka na Mistrzostwach Świata i Europy m.in. w Czechach , Danii, Niemczech i Słowacji. Szkoliła się u polskich jak i zagranicznych choreografów w różnych stylach tanecznych, brała udział w spektaklach ze znanymi artystami. Na zajęciach ciągle uśmiechnięta ale i stanowcza kiedy potrzeba – dzieci ją uwielbiają . Podczas zajęć dzieci uczą się różnych kroków i układów tanecznych z zakresu baletu i jazzu.

Patryk Władyszewski

Sportem zajmuje się od 6 lat , na początku były to sporty walki BJJ i Kickboxing rownolegle z ćwiczeniami siłowymi . Ukończyłem kurs Trenera Personalnego pod okiem Łukasza Kazimierczaka. Z biegiem czasu zacząłem interesować się treningiem funkcjonalnym oraz Kettlebell metodą Hardstyle. Podczas prowadzenia zajęć indywidualnych z podopiecznymi , głównie skupiam się na sile funkcjonalnej, wytrzymałości i przede wszystkim sprawności ogólnej. Co do moich osiągnięć, moim największym sukcesem jest zdobycie tytułu Mistrza Polski Kettlebell Hardstyle 2017 w Białymstoku. Serdecznie zapraszam na treningi.