Kamila Drezno

Dyrektor Szkoły Tańca College Dance

Uczestniczka oraz choreograf ,,Tańca z Gwiazdami”, tancerka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej ,,S” w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Wielokrotna finalistka Mistrzostw Polski oraz reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata. Skończyła studia z socjologii oraz psychopedagogiki, co bardzo pomaga jej w pracy z dziećmi. Jest trenerką wielu mistrzowskich par w Polsce m.in. Mistrzów Polski oraz II Vice Mistrzów Świata w tańcach karaibskich. Ponad rok temu założyła Akademię Tańca Kamili Drezno, prowadzi zajęcia taneczne w wielu miejscowościach województwa świętokrzyskiego. Organizatorka I Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Tanecznych o ,,Grand Prix” Wójta Gminy Zagnańsk oraz Gali Mistrzów Tańca Zagnańsk 2015. Kobieta Przedsiębiorcza 2014 r.

Marcin Błaut

Trener personalny, kalisteniki oraz sztuk walki.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Kalisteniki , czyli starożytnej formy treningu z wykorzystaniem masy własnego ciała i grawitacji.

Jest to jedna z najzdrowszych form ruchu , ponieważ wykorzystujemy własny ciężar ciała. Jest to trening funkcjonalny i niezwykle przydatny w codziennym życiu. Trening zawiera elementy siłowe , wytrzymałościowe , poprawia koordynację, gibkość, zdrowie stawów i przyczynia się do ograniczenia tkanki tłuszczowej. W połączeniu ze zdrową dietą , jest doskonałym sposobem , aby ukształtować piękne i zdrowe ciało, rodem ze starożytnych Greckich rzeźb.

Agnieszka Zarychta

Instruktorka Zumba Fitness

Na początku była pasja do tańca. Agnieszka bardzo dobrze czuje się w każdym rodzaju tańca, jednak najmocniej pokochała salsę i latino. Z biegiem czasu pojawiło się zainteresowanie do fitnessu. Dzięki temu Agnieszka zrobiła uprawnienia owoczesnych form gimnastyki i w 2011 roku stała licencjonowanym instruktorem fitness. Niejednokrotnie uczestniczyła w Międzynarodowej Konwencji FitStyle skupiającej sportowców. Co zrobić by połączyć różne pasje? Receptę na to znalazła niedługo potem bo już w 2012 roku stając się instruktorem zumby.

Od tego czasu w ruch wprawia ciała na każdych swoich zajęciach. Nie pozwala marnować czasu i wyciąga siódme poty z każdego, kto zamiast ćwiczyć, liczy na taryfę ulgową. Nie trzeba lepszej reklamy niż słowa Agnieszki: „Wystarczy, że przyjdziesz na Zumbę i pójdziesz w moje ślady- dasz się ponieść muzyce, a sam zobaczysz jakie to proste! Przyjdź spróbować, gwarantuję, będziesz się świetnie bawić!”

sensei Adrian Lipa 

Prezes Świętokrzyskiego Klubu Karate Kyokushin, Instruktor Karate

Polski  karateka stylu kyokushin, działacz sportowy. Posiadacz 2 dana w KWF – organizacji karate kierowanej przez Loek’a Hollandera. Wcześniej w IKO-1 kierowanym przez kancho Shōkei Matsui.

Od 1998 do 2006 roku był zawodnikiem Kieleckiego Klubu Karate Kyokushin. Pełni funkcje prezesa Świętokrzyskiego Klubu Karate Kyokushin, trenera Karate Kyokushin. Był również prezesem i współzałożycielem Świętokrzyskiego Okręgowego Związku Karate. Prezes Świętokrzyskiego Klubu Karate Kyokushin, dyrektor Szkół College Medyczny w Kielcach, dyrektor Europejskiego Instytutu Edukacji, dyrektor Niepublicznego Naukowego Przedszkola Mini College, prezes Fundacji na rzecz promocji zdrowia PULS. Stał się nauczycielem i wychowawcą kilkuset osób, biorących udział w jego treningach.

Wikipedia

   

Natalia Muszyńska

Instruktor Tańca

Wieloletnia tancerka i instruktor tańca. Swoje umiejętności nabyła w kilku profesjonalnych kieleckich szkołach tańca. Wielokrotna medalistka na Turniejach Ogólnopolskich jako solistka, w tańcu disco dance i jazz. Wicemistrzyni Polski w tańcu disco dance .Wielokrotnie odnosiła sukcesy z grupą taneczną w stylu modern jazz.Finalistka Krajowych Mistrzostw IDO. Półfinalistka na Mistrzostwach Świata i Europy m.in. w Czechach , Danii, Niemczech i Słowacji. Szkoliła się u polskich jak i zagranicznych choreografów w różnych stylach tanecznych, brała udział w spektaklach ze znanymi artystami. Na zajęciach ciągle uśmiechnięta ale i stanowcza kiedy potrzeba – dzieci ją uwielbiają . Podczas zajęć dzieci uczą się różnych kroków i układów tanecznych z zakresu baletu i jazzu.

Lazaro Lazo

Latynoska energia rodem prosto z gorącej Hawany!

jest rodowitym Kubańczykiem mieszkającym od 6 lat w Polsce. Na co dzień prowadzi zacięcia taneczne i pragnie zarazić wszystkich miłośników tańca mega pozytywną energią. Lazaro na każdych zajęciach zabiera Nas w gorące klimaty taneczne m.in. Merengue, Salsa, Bachata, Reggaeton, Bachata Man, Semba. Uwielbia i dla niego najważniejsze aby dobrze się bawić i BEZ STRESU 😀 Jego umiejętności wychodzą poza granice Kuby i docierają do dominikańskich korzeni zmysłowej Bachaty. Lekcje z Lazaro polegają na nauce podstawowych kroków w formie użytkowej, tak aby można było je zastosować na każdej imprezie z muzyką latynoską i popularną. Poprzez taniec gwarantujemy świetną zabawę, dobry humor i dodatkowe spalanie kalorii. Lazaro to niesamowicie zdolny i wiecznie uśmiechnięty instruktor przygotował dla Was prawdziwą eksplozję kubańskich rytmów. Wraz ze swoją partnerką Katrin Kowalczyk prowadzi zajęcia w parach jak i występują na wielu Animacjach i pokazach tanecznych.

Aneta Borek

Aneta Borek: instruktorka akrobatyki, gimnastyki, treningu funkcjonalnego brzuch/pośladki oraz Tabata/Cardio. Od najmłodszych lat sport w Jej życiu grał dużą rolę, zaczynając od amatorskich szkolnych zawodów przechodząc do roli trenera. Jak twierdzi : jeśli Twoją pracą jest Twoje hobby to chodzisz do niej z przyjemnością.

Paweł Tytus Piróg

Paweł Tytus Piróg: W Świętokrzyskim Centrum Sportu zajmuje się działem szermierki. Od 14 roku życia działa w ruchu odtwórstwa historycznego. Tam też po raz pierwszy zetknął się z szermierką historyczną. Najdłużej trenował walkę szablą bojową. Doświadczenie zdobywał na treningach bractwowych i licznych pokazach, turniejach i inscenizacjach. Nawiązuje do polskiej szkoły szablowej z XVI i XVII wieku, łącząc ją z elementami szermierki zachodniej. Poza treningami specjalizuje się także w tworzeniu układów szermierczych

Piotr Mazur

Piotr Mazur: Pracownik recepcji FŚCS. Na co dzień zajmuje się obsługą klientów – bezpośrednio, wsparcie telefoniczne i mailowe. Aktualizuje informacje na stronie internetowej i profilach społecznościowych ŚCS. Bloger, absolwent Politechniki Świętokrzyskiej. Lubi sporty zespołowe i zwierzęta.

Agnieszka Zapała

Agnieszka Zapała To nasza ozdoba Świętokrzyskiego Centrum Sportu. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Urok i magnetyzm osobowości. W pracy odkryła zamiłowanie do treningów. Poprowadzi dla Państwa ćwiczenia z gimnastyki w cyklu Sprawność/Zdrowie 50+. Z jej inicjatywy powstały także zajęcia Brzuch/Pośladki, do których układała plan treningowy.

Anna Komorowska – Olejniczak

Anna Komorowska – Olejniczak: Instruktorka z wieloletnim doświadczeniem w praktykowaniu jogi. Na swoich sesjach łączy różne style i nurty, jednak jej główną ścieżką jest dynamiczna Ashtanga Vinyasa Yoga, zwana power jogą. Metodyka, precyzja, indywidualne podejście do każdego ucznia są podstawowymi zasadami jej pracy. Promotorka zdrowego stylu życia, wegetarianka, trenuje Kalistenikę i morsuje. Nie ustaje w samodoskonaleniu się.

Bartosz Przybylski

SONY DSC

Z wykształcenia mgr bezpieczeństwa wewnętrznego, student fizjoterapii oraz dyplomowany technik masażysta. Należy do elitarnego grona CKB Top Team Polska. Stale rozwija się zarówno w sporcie (prowadząc zajęcia z odważnikami kulowymi) jak i fizjoterapii (liczne szkolenia), którą wykorzystuje do usprawniania ludzi.